Uzavírky a omezení na silnicích a chodnících v Jablonci nad Nisou

Do 7. února pracují dělníci v jablonecké ulici Sokolí před domem čp. 10 na opravě vedení plynu.  

Od letošního 1. do února do konce ledna roku 2021 budou operativně úplně uzavírané ulice U Stadionu (od křižovatky s ul. Pražská ke stadionu) a ulice Vrkoslavická (od křižovatky s ul. Turnovská po křižovatku s ul. Nad Střelnicí), a to vždy v souvislosti s probíhajícími fotbalovými zápasy 1. fotbalové ligy. Objízdné trasy povedou po přilehlých komunikacích ulicemi Turnovskou, Pražskou, Revoluční, Nad Střelnicí a Obloukovou. První velká uzavírka čeká v této lokalitě Jablonec v pondělí 17. února, kdy se domácí tým utká s Příbramí. 

Z Hasičské je možné odbočit do Smetanovy

Nové dopravní značení je na křižovatce ulic Smetanova, Hasičská a Mírové náměstí. Nyní mohou vozy jedoucí shora ulicí Hasičskou odbočit vlevo do ulice Smetanovy. Dosud tak mohly jezdit pouze autobusy MHD. 

„Jde o dočasné dopravní značení, které má prověřit možnost odklonění dopravy při objížďkách, které město čekají v nejbližší době s výstavbou kanalizace v ulicích Poštovní a Budovatelů,“ vysvětluje Radka Šrýtrová z oddělení silničního a dopravního jabloneckého magistrátu. Nové dopravní značení potrvá zatím do 1. dubna, průběh dopravy se bude vyhodnocovat v polovině března.