Veletrh SPORT LIVE zahájil podzimní sezónu sportu

Stovka vystavovatelů se v sobotu 5. září představila na jednom z největších sportovních veletrhů v republice. Sport Live 2016 již po jedenácté otevřel podzimní část sezóny v Home Credit Areně a Sport Parku Liberec. Na šest tisíc návštěvníků mělo možnost prohlédnout si prezentace sportovních oddílů a klubů, výrobců a prodejců sportovního vybavení, výživy a potřeb. Podpořit svůj projekt STK pro chlapy a pozdravit a podepsat se libereckým fanouškům dorazil český olympionik, badmintonista Petr Koukal.   

„Je příjemné vidět tolik lidí se zájmem o sport i své zdraví na jednom místě,“ pochvaloval si český reprezentant atmosféru v liberecké multifunkční hale. Největší část návštěvníků tvořily v sobotu mladé rodiny s dětmi, pro které rodiče hledají vhodné sportovní vyžití. Přímo na veletrhu si nejen děti mohly vyzkoušet řadu sportů či dovedností. V aréně a jejím blízkém okolí se střílelo na hokejovou či florbalovou branku, lezlo na stěně, jezdilo se gyroboardech, zkoušely se judistické a karatistické chvaty nebo taneční kreace i pocity pilota v kluzáku.

Ve Fit zóně zaměřené na fitness a výživu se představily nejrůznější druhy cvičení i moderní trendy ve sportovní výživě a zdravém stravování. Se svým workshopem a ukázkou Twerku dorazila jeho královna, Anet Antošová a zájemci si mohli nechat poradit i se správnou regenerací. Se zájmem se setkal i první ročník Hot Yoga Cupu nebo rodinného překážkového závodu Family Bootcamp Cross.

Novou sezónu odstartovalo i veřejné bruslení ve Svijanské aréně, které proběhlo tento den zdarma pro všechny návštěvníky. Každoročně zvyšující se zájem ze strany návštěvníků i vystavovatelů veletrhu Sport Live opět dokazuje, že Liberec je opravdu město sportu zaslíbené.