Veletrh EDUCA MYJOB LIBEREC 2016 navštívilo přes 10.000 lidí

Jubilejní 10. ročník veletrhu vzdělávání a pracovních příležitostí EDUCA MYJOB LIBEREC 2016 přilákal do Home Credit Areny na jedenáct tisíc návštěvníků. Ti se mohli během tří dnů seznámit s více než 70 expozicemi středních a vysokých škol a dalších vzdělávacích institucí nebo navštívit stánek 47 zaměstnavatelů, personálních agentur a dalších subjektů nabízejících konkrétní pracovní uplatnění v Libereckém kraji, Česku i v členských státech EU.   

Během pátečního dopoledne ocenila porota složená ze zástupců pořadatelů a dalších odborníků nejhezčí expozice. V kategorii Školy si unikátní trofej od partnera veletrhu, společnosti Lasvit, odnesli zástupci Střední škola zahradnická a technická z Litomyšle. V druhé oceňované kategorii Firmy nejvíc zaujala porotce prezentace společnosti Benteler ČR. 

Součástí veletrhu byla i HR konference na téma „Firma jako odraz pestrého světa“, které se zúčastnilo přes stovku odborníků z oblasti personalistiky a lidských zdrojů. Také nechyběla oblíbená debata se zajímavými osobnostmi, letos přijali pozvání do Liberce zpěvák, skladatel, herec a automobilový závodník Daniel Landa a Martin Zach, bývalý reprezentační lyžař a Muž roku 2009, který se ani po těžkém poranění krční páteře nevzdal, i nadále sportuje, užívá si života a snaží se skrze svůj Spolek Martina Zacha podporovat ty, které zasáhl podobný osud.