Sport Live – sportovní svátek pro malé i velké

Již tradičně otevírá sportovní veletrh a show s názvem Sport Live podzimní sezónu v libereckém Sport Parku. O první zářijové sobotě nabídne multifunkční Home Credit Arena i přilehlý areál Sport Parku Liberec sportování pro malé i velké ve všech možných podobách. Vstup je pro všechny příchozí zdarma. Více než 50 sportovních klubů z libereckého kraje zde představí svou disciplínu a zároveň zahájí nábor nových členů do svých řad. Na ochozu Home Credit Areny najdete i výrobce a prodejce sportovních potřeb a vybavení, kteří zde prezentují své produkty, představují novinky a vyprodávají zásoby s velkými slevami. V rámci doprovodného programu se na ploše arény předvedou divákům nadějní sportovci libereckých oddílů a sportovních center.   

Součástí veletrhu je i samostatná FIT ZÓNA, která na malém pódiu představí novinky ve světě fitness, krátké workshopy zaměřené na zdravou výživu i nové trendy v kondičním cvičení. Projekt STK pro chlapy přijede představit český badmintonový reprezentant Petr Koukal. Pro aktivněji založené sportovce připravili členové Bootcamp Teamu překážkový závod v areálu pro celou rodinu. 

Registrace pro vystavovatele je zdarma a subjekty z řad sportovních klubů a oddílů, center či prodejců a výrobců sportovních potřeb se mohou hlásit až do 15. srpna pomocí formuláře na webových stránkách. Každoročně veletrh přiláká na 6.000 návštěvníků s aktivním zájmem o sport a zdravý životní styl nebo rodin s dětmi, které hledají vhodné sportovní vyžití.

Kompletní informace naleznete na webu www.sportparkliberec.cz/sport-live