Práci i školu najdete již příští týden na veletrhu EDUCA MYJOB LIBEREC 2016

Již za necelý týden se Home Credit Arena promění v obrovské náborové a vzdělávací centrum. Hledáte práci? Vybíráte školu pro sebe nebo své děti? Největší veletrh vzdělávání a pracovních příležitostí v regionu, přinese od čtvrtka 13. do soboty 15. října, prezentaci nejvýznamnějších zaměstnavatelů z Liberecka, přehled pracovních pozic v zahraničí i nejucelenější nabídku středních a vysokých škol v severních Čechách. Vstup je pro všechny návštěvníky zdarma.  

Desítky zaměstnavatelů, tisíce pracovních míst

Ochoz liberecké multifunkční haly obsadí se svými prezentacemi 47 společností, které nabídnou konkrétní pracovní pozice v různých odvětvích. Kromě jiných se zde představí Makro, Benteler, Magna, Denso nebo partner veletrhu, společnost Lasvit. Sklářská a designerská společnost Lasvit připravila unikátní skleněnou trofej jako odměny pro vítěze soutěže o nejhezčí expozici veletrhu v kategoriích Škola a Firma. Ve spolupráci s libereckým Úřadem práce a Evropskou službou zaměstnanosti EURES nabídne veletrh i konkrétní pracovní příležitosti v celé Evropské unii. 

Na středové ploše Home Credit Areny můžete navštívit 72 stánků středních a vysokých škol i dalších vzdělávacích institucí. Již tradičně své obory na veletrhu představí i Technická univerzita v Liberci nebo SOU Škoda Auto, jejíž studenti představí v rámci doprovodného programu výsledky svého projektu Škoda ATERO. Na podiu na středové ploše se můžete dále těšit na módní přehlídky nebo Science show liberecké IQ Landie. Na čerstvé a budoucí absolventy i uchazeče o zaměstnání čeká navíc pomoc při sestavení CV, konzultace s personalisty či testování jazykových znalostí. 

Doprovodný program, HR konference i debata s osobnostmi

Již 10. ročník veletrhu nabídne kromě desítek vystavovatelů i bohatý doprovodný program na podiu středové plochy, HR konferenci pro personalisty a další odborníky z oblasti lidských zdrojů a debatu se zajímavými osobnostmi pro širokou veřejnost. Do Liberce přijede debatovat muž mnoha přídomků – zpěvák, skladatel, herec, automobilový závodník nebo amatérský bojovník mui-thai. Daniel Landa jistě najde v Liberci jak své fanoušky, tak názorové oponenty. Společně s ním se představí Martin Zach, bývalý reprezentační lyžař a Muž roku 2009, který se ani po těžkém poranění krční páteře nevzdal, i nadále sportuje, užívá si života a snaží se skrze svůj Spolek Martina Zacha podporovat ty, které zasáhl podobný osud. Přijďte si ve čtvrtek 13. října poslechnout a zeptat se obou hostů, jaké jsou jejich cíle a názory, co je motivuje k pomoci i neustálému pohybu kupředu. Výtěžek ze vstupného bude věnován Spolku Martina Zacha a Nadaci Aria Boiohaemum.

Pro více informací i aktuální přehledy vystavovatelů navštivte web educaliberec.cz nebo profil facebook.com/educa.liberec

Otevírací doba veletrhu:
čtvrtek 13. 10. – 9 až 18 hodin
pátek 14. 10. – 9 až 18 hodin
sobota 15. 10. – 9 až 13 hodin

VSTUP ZDARMA