Jubilejní galavečer bojovníků Night of Warriors již tuto sobotu v Home Credit Areně

Desáté pokračování oblíbeného galavečera bojových umění nabídne zápasy profesionálních hvězd MMA, K1, kickoboxu i boxu. V liberecké Home Credit Areně se v sobotu 5. listopadu představí zástupci pořádajícího klubu BFC Liberec v soubojích proti českým i zahraničním vyzývatelům. Diváky čeká jedenáct zápasů včetně souboje o mezinárodní titul WKN v K1 mezi domácím Davidem Vinšem a litevským bojovníkem Mantasem Rimdeikym.  

Do ringu se v sobotu postaví i zakladatel BFC Liberec a organizátor večerů Night of Warriors, Martin Berka, kterého čeká souboj s Josefem Veselým v K1. Zlatým hřebem večera bude vystoupení Karlose Vémoly, zvaného Terminátor. První Čech, který zápasil v elitní americké profesionální soutěži v MMA, se střetne s neméně zkušeným rakouským borcem Dritanem Barjamajem. 

Předzápasy začnou v sobotu 5. listopadu v 18 hodin, hlavní zápasy pak odstartují ve 20 hod. Vstupenky zakoupíte v předprodeji v síti Ticketpro za 250 Kč. Více informací naleznete na webu homecreditarena.cz a nightofwarriors.cz.