FM MODULÁTORY SENCOR – KVALITNÍ ZVUK A RYCHLÉ NABÍJENÍ

FM modulátory vynahrazují funkce chytrých autorádií. Automobil propojí s chytrým telefonem, umí přehrávat moderní zvukové formáty a lze z nich pomocí USB nabíjet chytrá zařízení rychlým nabíjením, což standardní USB zdířky i v moderních automobilech neumí.

FM modulátor Sencor SWM 5858

Nejvyšší model FM modulátorů Sencor SWM 5858 je vybaven LCD obrazovkou s úhlopříčkou 4,7 cm, která zobrazuje hlasitost, FM frekvenci, jména přehrávaných skladeb i volajících. SWM 5858 umí přehrávat hudbu z Bluetooth, USB disku, microSD karty či z AUX vstupu přes klasický sluchátkový konektor. FM modulátor podporuje formáty MP3, WMA i vysoce kvalitní FLAC nebo WAV. Specifikem SWM 5858 jsou tři USB konektory. První je umístěn z boku ovládacího panelu modulátoru a slouží k vložení USB disku s hudbou. Ovládací panel je spojený se základnou v autozapalovači nastavitelným ramenem, které umožňuje jej přizpůsobit do jakékoliv polohy vhodné pro řidiče či spolujezdce. Další dva USB konektory jsou umístěné v základně vložené do autozapalovače a umožňují nabíjení nabíjecím proudem až 2,4A a rychlé QC 3.0 napájení, kterými nebývají vybaveny ani moderní automobily s integrovanými USB konektory. 

FM modulátor Sencor SWM 5858 má leskle černý povrch, k chytrému telefonu se připojuj pomocí Bluetooth verze 4.2 a dík zabudovanému mikrofonu poslouží i jako HandsFree při volání. Pro milovníky kvalitního zvuku je vybaven i ekvalizérem, pomocí kterého je možné nastavit různé zvukové profily dle přehrávaného hudebního žánru.

Maloobchodní cena FM modulátoru Sencor SWM 5858 je 649 Kč.

Subtilní elegán mezi FM modulátory Sencor SWM 4848

Malý, ale velmi výkonný a zpracováním stylový FM modulátor SWM 4848 je vhodný pro řidiče, kteří k jeho obsluhování nepotřebují rozměrný LCD displej, který má nejvyšší model Sencor FM modulátorů. Povrchové zpracování SWM 4848 se díky exklusivní perleťové metalíze vyjímá i v interiérech luxusních vozů. Po obvodu předního panelu vede designové osvětlení ve formě tenké modré linie. Modulátor umí přehrávat hudbu z Bluetooth, USB disku či microSD karty a podporuje formáty MP3, WMA i vysoce kvalitní FLAC nebo WAV. Díky zabudovanému mikrofonu slouží taktéž jako handsfree. SWM 4848 má dva USB konektory umístěné zepředu vedle sebe, pod kterými jsou ovládací tlačítka a stavový řádek signalizující FM frekvenci pro naladění na autorádiu. První USB konektor je vybaven inteligentním rychlonabíjením QC 3.0, kterým nebývají vybaveny ani moderní automobily s integrovanými USB konektory. Druhý USB vstup umožňuje nabíjení se standardním nabíjecím proudem až 1Aa zároveň i přehrávání hudby z nabíjeného chytrého telefonu přes připojený kabel nebo z flash disku.

Maloobchodní cena FM modulátoru Sencor SWM 4848 je 479 Kč.