Bílí Tygři znovu poděkují složkám Integrovaného záchranného systému.

Hlavním motivem doprovodného programu prvního utkání 1. kola play-off v Champions Hockey League, ve kterém Bílí Tygři hostí devítinásobného mistra Švédska tým Färjestad BK, bude poděkování všem složkám Integrovaného záchranného systému v Libereckém kraji. Podobná akce se v rámci utkání CHL konala v Home Credit Areně už v loňském ročníku soutěže a setkala s pozitivními ohlasy. „Jsme rádi, že můžeme znovu veřejně poděkovat složkám Integrovaného Záchranného systému, se kterými Bílí Tygři úzce spolupracují v rámci pořádání zápasů. Znovu chceme tímto gestem připomenout nelehkou práci, kterou lékaři, policisté, vojáci i záchranáři odvádějí nejen při hokejích, ale vlastně každodenně.“, říká marketingová manažerka klubu Barbora Saitlová.   

Už teď je jisté, že duel s Färjestadem navštíví přes 2 000 uniformovaných členů armády, hasičů, záchranné zdravotní služby, policie i jejich hostů. „V součtu s dalšími běžně prodanými vstupenkami věříme, že hlediště Home Credit Areny bude slušně zaplněno. Ještě před úvodním buly předá kapitán Bílých Tygrů Branko Radivojevič zástupcům jednotlivých sborů pamětní skleněnou plaketu. V obou přestávkách bude dále oceněno několik desítek příslušníků Policie ČR za věrnou službu.“ nastiňuje průběh doprovodného programu Barbora Saitlová.

Utkání 1. kola play-off hokejové Ligy mistrů mezi Bílými Tygry a Färjestad BK je v Home Credit Areně na programu v úterý 4. října od 18:00. Hala bude pro veřejnost otevřena hodinu před úvodním vhazováním. Vstupenky jsou již v prodeji. 

Odvetné utkání odehrají Bílí tygři v Karlstadu o týden později, v úterý 11. října.