Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Prohlášení statutárního města Jablonec nad Nisou k situaci v DPMLJ, a. s.

12. 09 2018 | Na středu 12. září od 16 hodin je v Jablonci nad Nisou svoláno mimořádné zasedání zastupitelstva města. Tématem je situace v dopravním podniku a zajištění dopravní obslužnosti v Jablonci a na Jablonecku. Vzhledem k probíhající rekonstrukci velkého zasedacího sálu v budově radnice se jednání koná v konferenčním sále Hotelu Praha v Komenského ulici. Z důvodu konání zasedání zastupitelstva mimo radnici nebude k dispozici on-line přenos, záznam z jednání bude na webu města nejpozději do dvou hodin po skončení zasedání.

Na 12. září 2018 od 16 hodin jsme svolali mimořádné zastupitelstvo města, protože situaci v DPMLJ, a.s. vnímáme jako vážnou. Na jednání zastupitelstva jsme pozvali i zástupce druhého akcionáře (statutární město Liberec) a zástupce vedení DPMLJ, a.s. Očekáváme, že vedení dopravního podniku (DPMLJ, a.s.) situaci objasní a věříme tomu, že nám bude garantovat, že stávající smlouvy budou dodrženy, tzn. že DPMLJ, a.s. zajistí dopravní obslužnost na Jablonecku do 31. 12. 2019.

"Městská autobusová doprava v Jablonci nad Nisou jezdí včas, moderně a ekologicky. Uděláme všechno proto, aby tomu tak bylo i nadále. Partnera, který nám bude schopen služby do budoucna zajistit budeme samozřejmě hledat prostřednictvím transparentního výběrového řízení," říká primátor města Petr Beitl.
 

Diskuse

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO